Evden eve depolama firmaları arasında farklı ebatlarda eşya depolama hizmetine sahip ev eşyası depolama firmaları istanbul ev ofis eşya depolama hizmeti sunmaktayız.

ambalaj-46-300x225Eşya Depolama,  Üsküdar Nakliyat olarak Tüketicinin beklentilerini karşılamak amacıyla Kaliteli Pratik Kolay Evden Eve Depolama Hizmetleri’ni Avrupa standartlarında geliştirmiştir.

Bu konteynırlar sadece kişiye özel olarak tasarlanmıştır. Başka eşyalarla karışma imkanı yoktur. Depolama alanımız güvenilir, temiz ve sigortalıdır. Depolama konteynırları eşyalarınızın taşınacağı araçlar içersinde evinize kadar gelmekte ve direk olarak ambalajlanarak konteyner içersinde muhafazaya başlanmaktadır.

 

Bu sayede tekrar depolarda yükleme boşaltma olmayacağı için eşyalarınızın hasar görme olasılığı da azalmaktadır. Herhangi bir sorunda depoya giren eşyalarınız firma sorumluluğumuz altındadır.Çoğu evden eve nakliyat firması Geleneksel bodrum altı, apartmanlar da bulunan sığınaklarda eşya depolama hizmeti sunulmaktadır. Eşyalarınızı depolara koymadan önce depolama tesislerini yerlerinde görmenizi tavsiye ediyoruz. Bu sayede yıllarca kalabilecek olan malzemelerini güven altında tutabilirsiniz.

 

Evinizde veya ofisinizde bulunan fazla eşyalarınızı güvenilir olarak saklamak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. istanbul nakliyat ile iletişime geçtiğiniz zaman sizlere konusunda uzman eksperlerimiz eşyaları yerinde tespitlerini yapmak için randevu isteyeceklerdir.

Ekspertiz hizmeti için ücret alınmamaktadır. Belirlenen günde eksperlerimiz

ambalaj-65-300x225

eşyalarınız tespitini yaparak sizlere en uygun depolama seçeneklerini, ambalajlama tekniklerini, ve depo ücretini yerinde tespit yaptıktan sonra sunmaktadırlar.

Eşya depolanmadan önce firmamız bünyesinde çalışan özenle seçilmiş ekspertizlerimiz evinize gelerek nakliye için gerekli bilgileri toplar ve taşıma için evden-eve-nakliyat1gerekli ekibi özenle seçer. Eşya depolanması için seçilen ekibimiz eşyalarınızı hijyenik , güvenilir , sağlam bir nakliye için gerekli ambalajlamalarını yaparlar.

 

Nakliye araçlarımız gerekli büyüklükte olup eşyalarınızı parça parça değil tek bir seferde depolarımıza eşyalarınız götürülür. Eşya depolarımız temiz , hijyenik olup garantili depolama hizmeti verilmektedir.

Leave a Comment